NEJKRÁSNĚJŠÍ HODINKY, KTERÉ JSOU DRAŽŠÍ NEŽ FERRARI

0

Každý si kompenzuje své bohatství jinak. Někdo si koupí drahou jachtu, někdo luxusní vůz a jiní investují do drahých hodinek. Skutečně zámožní lidé nikdy nesáhnou po sériovém modelu, ale naopak po hodinkách, který nemá nikdo na světě, v tom spočívá jejich unikátnost a cena. Modely, které si představíme, nevytvořil stroj, ale jedná se o tisíce hodin mravenčí práce, kterou mají na svědomí nejlepší hodináři světa.

Patek Philippe Super Complication – 275 mil. Kč

I když už nejsou kapesní hodinky v módě, tyto byste jistě neodmítli. Jsou vyrobeny z 18 karátového zlata, skládají se z 900 částí a jejich výroba trvala celých 5 let. Hodinky si nechal původně vyrobit americký bankéř Henry Graves.

2

Chopard 201 karat – 650 mil. Kč

Tyto hodinky jsou považovány za jedny z nejdražších na světě. Bohužel zde cenu nedělá ani tak práce hodináře, jako barevné diamanty, kterými jsou hodinky osázené. Diamanty zde mají dohromady 201 karátů a kolem malého ciferníku vypadají jako barevné květiny.

Chopard-210-Karat

Hublot Black Caviar Bang – 25 mil. Kč

Tento skvost je vyroben z 18 karátového bílého zlata posetého černými a bílými diamanty. Ačkoliv se na nich špatně sleduje čas, jejich vzhled ho bohatě vynahradí.

Hublot

Patek Philippe Platinum World Time – 100 mil. Kč

Patek Philippe patří mezi nejprestižnější výrobce hodinek, není divu, že se jeho modely řadí mezi ty nejdražší. Konkrétně tyto hodinky jsou určeny opravdu náročným uživatelům, zejména obchodníkům a byznysmenům, kteří potřebují předražené hodinky ukazující i světový čas. U těchto hodinek nebyl vyroben jeden kus, ale naopak, vytvořila se celá kolekce zahrnující modely z bílého zlata, žlutého zlata, růžového zlata a platiny.

3

Chopard Super Ice Cube – 27,5 mil. Kč

Tento model byl vyroben pro ty nejžárlivější manželky. Stačí na něj pohlédnout a ztratíte pojem o čase. Tyto hodinky jsou posety 60 karáty diamantů a to včetně řemínku. Jelikož jsou odolné proti vodě i poškrábání, není třeba se obávat, že by se hned rozbily.

6

Blancpain 1735 Grande Complication – 20 mil. Kč

Dokonalé představení hodinářského umění, jde o samonatahovací hodinky, u kterých nemusíte kupovat žádné baterie. Některé části hodinek byly vyrobeny z 18 karátového zlata. Nejvíce však zaujme jejich mechanický vzhled, zde vidíte hodinkám přes ciferník až do žaludku.

9

Sdílet

Zanechte odpověď