JAK VYPADAJÍ NEJLUXUSNĚJŠÍ APARTMÁNY V LAS VEGAS?

0

Las Vegas je ráj gamblerů ukrytý v rozpálené nevadské poušti. Pokud vám nevadí místní horké klima, užijete si zde skvělou podívanou. Ačkoliv je toto místo vytvořené zejména pro zbohatlíky, kteří nemají hluboko do kapsy, je to také ráj turistů, kteří zde mohu sledovat město, které nikdy nespí.

Ať už tam jedete utratit nějaký ten milion nebo se jen pobavit, nabízí se vám nejen cenově přijatelné tři hvězdičky, ale i jedny z nejluxusnějších apartmánů, které jsou určené pro celebrity, bohaté sportovce a pochopitelně i zámožné byznysmeny.

Red Rock, One 80 Suite

Toto apartmá vám nabídne skvostný výhled v úhlu 180°. Největším kouzlem tohoto apartmá je určitě atmosféra ukrytá v tmavých odstínech, měkkých texturách, sametu a leštěné oceli. Jedna noc vás zde vyjde na 375 tisíc korun.

1

Wynn Encore

Luxusní dvojpodlažní apartmán, který se nachází se v 63. patře budovy Wynn Encore Tower. Kromě panoramatického výhledu zde zaujme masážní místnost, vlastní výtah, kulečník a další vymoženosti. Jediná noc zde vyjde na 150 tisíc korun, o víkendech dokonce na 200 tisíc korun.

dv

Palms Casino Resort

Obří apartmá, které potěší zejména basketbalisty a fanoušky NBA. Nabízí se vám 3000 metrů čtverečních na váš osobní relax. Nechybí zde velký bar, vlastní kino, luxusní ložnice či neustálá obsluha. Za jednu noc zde zaplatíte 675 tisíc korun.

3

Nobu Penthouse

Pokud plánujete vyrazit do Vegas i s přáteli, tento apartmán vás potěší ve všech ohledech. Prostor 1300 metrů čtverečních zahrnuje 5 ložnic, bar, kulečník a dostatek prostoru pro mnoho dalších aktivit. Cena je zde již sympatická, pouze 50 tisíc korun za noc.

4

MGM Grand, Skylofts

Apartmán, jehož součástí je bazén na střeše hotelu MGM Grand s kouzelným výhledem na noční život. Zájemci si zde kromě půlnočního plavání užívají také luxusní vybavení, 2 ložnice a vzdušné prostory, které potěší každého klaustrofobika. Zde se můžete relaxovat za cenu 75 tisíc korun za noc.

5

Sdílet

Zanechte odpověď