3 VĚCI, KTERÉ JSTE JEŠTĚ NEUDĚLALI A PROTO NEMŮŽETE BÝT MILIONÁŘEM

0

Kdysi jste dostali jednu takovou zázračnou věc. Je to už dávno a možná jste dokonce zapomněli, co to je, ale trochu vám zkusíme napovědět. Považujete to za samozřejmost, přestože je to výkonnější než i ten nejvýkonnější počítač. Dáte se podat? Je to váš mozek. Přesněji řečeno vaše mysl.

Během života měníte spoustu věcí: vlasy, přátele, partnery, adresu, šaty… To všechno průběžně měníte a říkáte si, proč není teda všechno jinak? Protože aby bylo všechno jinak, musíte změnit způsob přemýšlení, ne rekvizity. Nikdo na světě vás pak nemůže porazit. Máme pro vás tři rady, jak začít přeprogramovávat svůj mozek na bohatství.

Usměrněte vnitřního kritika

V rozhovoru pro TED uvedl Mel Robbins, autor a řečník, že jste ten nejsilnější jedinec z dalších 400 bilionů kusů, rozumějte spermií. Ano, jedinec. Cítíte, co to znamená?

To znamená, že jste jednoduše předurčeni k úspěchu a narozeni k tomu, abyste v sobě měli notnou dávku sebeúcty a osobní pýchy. Jste mimořádní. Nikdo v dějinách nikdy nebyl stejný jako vy. Váš talent je díky tomu jedinečný a pokud správně nasměrujete své schopnosti, můžete mít všechno, o čem jste kdy snili.

Vaše samotná existence představuje naprostý zázrak. Proto odsuňte negativitu na druhou (nebo snad možná i na desátou) kolej.

Zvyšte své standardy

Znáte ten rozdíl mezi věcmi, které byste měli a které prostě absolutně nejvíc ze všechno chcete dělat? Říká se, že jednoduché věci je snadné udělat, ale ještě snadnější neudělat. To znamená, že jíst zdravě je sice snadné, ale neděláte to. Jednat s manželem s úctou je snadné, ale neděláte to. Měli byste si každé ráno chvilku zacvičit, ale neděláte to. Kdyby na tom ale závisel váš život, pravděpodobně byste to dělali.

A posle toho musíte změnit své vnitřní standardy. Otočte prostě „měl bych“ na „musím“. Pak teprve posunete kvalitu svého bytí a v každé oblasti vašeho života dostanete to, co chcete.

Neustále na sobě pracujte

Lidi jsou odjakživa veřejně odměňováni za to, co praktikují v soukromí. Takže pokud chcete být v určité oblasti mistři, vytvořte si rutinu. Definice rutiny je denní opakování nějaké činnosti, dokud se nedostanete do levelu mistra. Znamená to každodenní disciplínu a odříkání.

Takže co děláte každý den? K čem se vztahuje neúnavná energie? Nenechte se odradit a prostě to dělejte. Teď nemůžete přestat. Nevzdávejte se. Myslete jen na svůj cíl a drobné překážky ignorujte. A už přemýšlejte: Až se stanete milionáři, co uděláte jako první?

Komentáře

Sdílet

Comments are closed.