3 NÁSTROJE SOCIÁLNÍCH MÉDIÍ, KTERÉ BYSTE MĚLI POUŽÍVAT KAŽDÝ DEN

0

Co byl největší průlom businessu i našich osobních životů na zlomu tisíciletí? S největší pravděpodobností vzestup sociálních médií. To, co začalo jako zábava pro osamělé jedince, se zvrhlo do složitého subjektu, na kterém podniky soupeří o pozornost potenciálních zákazníků. Platformy jako Facebook, LinkedIn, Twitter a Instagram se stali oporami téměř všech marketingových strategií.

To, co na první pohled vypadá jako velká interaktivní zábava, je ve skutečnosti docela těžké ukočírovat bez těch správných znalostí. Proto vám chceme trochu píchnout těmito třemi sociálními médii, která zjednoduší vaše podnikání.

Social Jukebox

Marketing na sociálních médiích je práce, která skutečně nikdy nespí. Proto je moudré nechat některé věci na robotech. Tato platforma se postará o naplánovaní poutavého obsahu v optimální čas. Jakmile budete mít připravené posty nebo fotky, které chcete publikovat, stačí vložit, dát jim časový ráz a nechat za vás pracovat Jukebox. Když se plány vyčerpají, otočí se jako přesípací hodiny a recykluje posty od začátku.

Sociální Jukebox má pět cenových vrstev, které se odvíjejí podle velikosti vašeho podnikání nebo rozsahu kampaně. Najděte to správné řešení vyhovující vašim potřebám a nechte plnění monotónních úkolů na strojích. Nažene vám to čas, který můžete zužitkovat pro své podnikání moudřeji.

Canva

Velkým vedlejším efektem raketově rostoucí popularity sociálních sítí je tok informací pohybující se až neuvěřitelným tempem. Z toho důvodu je důležité zachytit pozornost čtenářů neboli potenciálních zákazníků na první dobrou. Podle průzkumu je mozek schopen rozeznat obrázek nebo logo za pouhých 13 sekund. To je důvod, proč je pro sociální sítě tak životně důležitý obsah.

Ne všichni dobří podnikatelé jsou i zdatnými grafiky. Naštěstí existuje Canva, mimořádně uživatelsky příjemný nástroj, který umožňuje vytvořit širokou paletu autentického vizuálního obsahu. Od obecných obrazů a pozvánek, přes prezentaci až po šablony, které poskytují vše proto, abyste zachytili pozornost uživatelů. Najdete tu i širokou paletu vizuálních efektů.

Pomocí funkce drag&drop snadno přidáte nové prvky do snímků, jako například fonty, barvy, filtry a další. Canva je upravená i pro iPad, abyste mohli tvořit obsah na cestách. Nejlepší na tom všem je, že je tato platforma zdarma. Platit musíte pouze v případě, chcete-li používat prémiové nástroje.

Díky této platformě zapojíte do obsahu nezbytné a špičkové vizuální efekty grafického designu, aniž byste museli strávit roky studiem na vizuální škole.

Mention

Nejtěžším úkolem vytvoření vysoce úspěšného příspěvku. To je důvodem, proč sklízí největší pozornost příspěvky spojující relevantní obsah. Mention je skvělý sociální nástroj, který umožňuje sledovat každý aspekt vaší společnosti, konkurence, kampaní nebo oboru jako celku.

Vyberte si konkrétní klíčová slova nebo obchodní značku. Dostanete postřehy v reálném čase a dozvíte se, kam se ve vašem businessu vrtnout. Umožní vám také lépe cílit na zákazníky. Ovlivňování marketingu je v podstatě proces partnerství s hybateli děje v určité komunitě. Potřebujete, aby o vás lidé mluvili a získali jste si tak věrné stoupence. Uvidíte, jak významně to ovlivní vaše největší kampaně.

Komentáře

Sdílet

Comments are closed.