11 NEJLUXUSNĚJŠÍCH VIL Z LOS ANGELES, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT

0

Los Angeles je domovem mnoha filmových hvězd a najdeme zde dokonce i proslulý Hollywood, kde jsou jedny z nejkrásnějších vil. Pokud jste si chtěli někdy představit, kde asi odpočívají místní zbohatlíci, je to právě zde, kde stojí ty nejdražší domy a kde vás hřeje horké kalifornské slunce. Ukážeme si jedny z nejluxusnějších vil, které zde můžeme najít.

Laurel Way

Tato vila s hnědými dřevěnými stěnami dokonale zapadá do okolní přírody. Můžete si zde zaplavat a přímo z bazénu sledovat úchvatný výhled do okolí. Máte zde Los Angeles doslova na dlani.

Snímání-1

736 North Orange

Nachází se poblíž butiků Melrose. Tato ultra-moderní vila disponuje designem plným otevřených prostorů, velkým bazénem a neskutečně klidným prostředím.

Snímání-2

Berverly Hills House

Tento patrový měšťanský dům ze 70. let byl zcela zrekonstruován tak, aby z něj byl skvělý výhled na celé Los Angeles. Tato vila zahrnuje velkou a prostornou zahradu s bazénem a dalšími vymoženostmi.

Snímání-3

Vienna Way Residence

Moderní vila, která se skládá ze dvou krychlových domů, mezi kterými se nachází bazén. Rezidence se nachází v autentickém přírodním rámu. Po celém obvodu vily je typická kalifornská vegetace.

Snímání-4

Black Desert House

Tato úžasná vila se nachází na východně od Los Angeles. Nabízí nerušený výhled do národního parku Joshua Tree v Kalifornii. Hlavní myšlenkou zde bylo vytvořit černý dům, který připomíná stín hory, která na tomto místě kdysi existovala.

Snímání-5

Blue Jay Way

Blue Jay Way se nachází v blízkosti Sunset Strip. Majitelem této moderní vily je DJ Avicii a nabízí široký výhled na Los Angeles. Uvnitř najdeme 6 ložnic a 7 koupelen. Tato rezidence má celkem 650 m2 a zahrnuje soukromé kino, venkovní místnosti, velký bazén aj.

Snímání-6

Cordell Drive

Tato vila byla postavena na délku, je obklopena bazénem a hlavní výhodou je zde krásný výhled. Kombinuje se zde beton a teakové dřevo.

Snímání-7

Desert House

V srdci pouště Hot Springs, nedaleko Los Angeles, najdeme tuto vilu ve tvaru L, která má 185 m2 a je navržena pro dokonale poklidnou relaxaci.

Snímání-8

Hopen Place

Majitelem této luxusní vily je herec Matthew Perry. Její ultramoderní struktura je úchvatná. Nabízí nádherný výhled do údolí. Posuvné dveře umožňují přímý vstup do bazénu a všude kolem najdeme lehátka.

Snímání-9

Sunset Plaza Residence

Tato rezidence se nachází přímo ve městě a dokončena byla v roce 2013. Moderní styl se zde mísí s minimalismem.

Snímání-10

Sarbonne Road Residence

Zde je jedna z nejúžasnějších rezidencí v Bel Air a je vybavena nejlepšími službami. Tato vila má 10 koupelen a 6 pokojů. Zevnějšek zdobí velký venkovní bazén s výhledem na Los Angeles.

11

Sdílet

Comments are closed.