10 ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ, KTEŘÍ BYLI ROZVODEM OŠKUBÁNI AŽ NA KOST

0

Být bohatý má svá úskalí a to zejména tehdy, pokud vstoupíte do manželství s člověkem, který vám po letech ukáže svou pravou tvář a v rozvodovém řízení vás nemilosrdně oškube až na kost. Toto není pouze partie žen, jak by si mohli mnozí myslet, ale také mužů.

Pokud budujete velký byznys a cítíte se zamilovaní, dejte si raději studenou sprchu a poté se zamyslete nad tím, jestli je opravdu dobré hnát se příliš brzy do chomoutu. Ukážeme si 10 lidí, kteří za rozvod draze zaplatili, včetně částek, o které přišli.

Arnold Schwarzenegger – přes 7,5 miliardy korun

Když se Maria Shriver dozvěděla, že měl její manžel poměr s jinou ženou a má s ní dokonce dítě, koukal z toho jasný rozvod. Ten stál Arnolda podle odhadů 250 až 375 milionů dolarů.

1

Michael Jordan – 4,2 miliardy korun + dům

Když se Michael Jordan rozvedl se svou první ženou, Juanitou Vanoy, zaplatil opravdu rekordní částku a musel pustit i svůj dům.

2

Tiger Woods – 2,5 miliardy korun

Tigerova exmanželka Elin Nordegren si přišla díky rozvodu na 100 milionů dolarů. Tiger měl mnoho milostných poměrů s cizími ženami a ne všechny se mu podařilo utajit.

3

Madonna – 2,2 miliardy korun

V tomto případě oškubal nebohou Madonnu její exmanžel Guy Ritchie, který nikdy nebyl extra úspěšný, tak se rozhodl, že jí u rozvodu pořádně oholí a to o 85 milionů dolarů.

4

Michael Douglas – 1,1 miliardy korun

Ještě než si vzal krásnou Catherine Zeta-Jonesovou, byla jeho manželkou Diandra Luker. Té u rozvodu vyplatil 45 milionů dolarů.

5

James Cameron – 1,2 miliardy

Tak úspěšný a tak nepoučitelný, o rekordní částku ho oholila jeho čtvrtá manželka.

6

Paul McCartney – 1,2 miliardy + 1,7 milionu korun každý měsíc

Tento bývalý Beatlsák musel své exmanželce, Heather Mills, vyplatit 48 milionů dolarů + jí každý měsíc musí platit 70 tisíc dolarů jako výživné.

7

Harrison Ford – 2,1 miliardy korun

Fordova ex, Melissa Mathison, si rozvodem přišla na 85 milionů dolarů.

8

Jennifer Lopez – 250 milionů korun

Krásná Jennifer doplatila na krátké manželství. Jejím manželem byl tanečník Cris Judd, ze kterého se vyklubal i nechutný vyděrač.

9

Steven Spielberg – 2,5 miliardy korun

Stevena oškubala jeho bývalá žena Amy Irving a to o 100 milionů dolarů.

10

Sdílet

Comments are closed.