10 NEJDRAŽŠÍCH TENISEK ROKU 2016

0

Milujete boty? My taky. Proto pro vás máme jako motivace ty nejdražší tenisky roku 2016. Jestli se vám rok 2017 povede tak, jak si představujete, třeba budete pyšným majitelem podobného kousku z letošního roku.

Adidas Yeezy Boost 350 “Pirate Black”

Cena: 4 976 Kč

Boty Adidas Yeezy Boost 350 byly jedním z největších počinů roku 2015, proto Adidas pokračoval re-edicí v pirátské černé. Tenisky jsou trošičku odlišné než jejich původní verze, ale stejně pohodlné. Adidas taky tentokrát udělal víc kusů, takže pokud chcete obětovat úspory, možná se na vás ještě dostane.

adidas-yeezy-boost-350-2016

A Bathing Ape x Adidas NMD

Cena: 3 732 Kč

Všimli jste si, že spolu tyto dvě značky spolupracují? Určitě ne. I pro nás je to stále tak trochu záhada. Nicméně boty jdou absolutně na dračku.

adidas-nmd-x-bape-olive-camo-sole-collector-release-date-roundup

Adidas Yeezy Boost 750 „Glow in the Dark“

Cena: 8 709 Kč

Najdete je těžko na někom jiném než na těch nejslavnějších raperech nebo bohatých cool klucích na Instagramu. Ale je to spíš než jejich originálním vzhledem tím, že se stále prodávají za mnoho peněz.

adidas-yeezy-boost-750-glow-dark

Adidas 3D Runner

Cena: 8 286 Kč

V roce 2016 prodal Adidas svůj první pár 3D tenisek. Avšak vyrobili pouze 333 párů, což znamená, že jestli je chcete mít ve sbírce, musíte trochu přitlačit. Není divné, že jde o běžecké boty, ale nikdy v nich nikdo neběhá?

adidas-3d-runner

Air Jordan 1 „Satin“

Cena: 4 354 Kč

První verze těchto bot vyšla taktéž v roce 2016, ale vyšla i její upravená „Satin“ version. Nike vyrobil pouze 501 párů, což se odráží při ceně i z druhé ruky.

satin-air-jordan-1-917359-001-banned-profile

Adidas NMD „Red Apple“

Cena: 4 230 Kč

New York City má svou vlastní edici NMD a tohle je jeden z kousků, který do ní patří. Proto se těchto bot vyrobilo pouhých 200 párů. Abyste je získali, museli si nainstalovat aplikaci odAadidasu a projít složitým procesem, abyste se k botám dostali.

adidas-nmd-red-apple

Adidas NMD „Pitch Black“

Cena: Neznámá

Adidas vyrobil tenisky s černými podešvemi a jejich první verze roku 2016 byla „Pitch Black“ NMD. Značka vyrobila 500 párů bot. Z toho 100 zmizelo na Instagramu během pár sekund, zbytek si rozebrali přátelé a rodina. V 50 případech přišly boty ve speciálním kufříku.

adidas-nmd-pitch-black

Nike HyperAdapt 1.0

Cena: 17 915 Kč

První Nike tenisky s auto-lacing systémem zavazování, který znáte spíš ze snowboardových bot.  Byly vyrobené pro maloobchodní trh a prodávají se za 720 dolarů. A o proti ostatním cenám je to dost přehnané

.nike-hyperadapt-1-0-black-sole-collector-release-date-roundup

Adidas Pharrell Human Race NMD “Friends and Family”

Cena: Neznámá

Ta nejlepší verze bot Pharrell Adidas NMD je absolutně nedostupná široké veřejnosti. Ale koluje pověst, že pokud máte hodně peněz a budete se dlouho poflakovat po BBC obchodě v New Yorku, prý se k nim můžete dostat i vy.

adidas-pharrell-f-f-23

Nike Mag

Cena: Neznámá

Niku trvalo 27 let udělat skutečně věrnou kopii bot Martyho McFlye z Návratu do budoucnosti II. Bohužel byli schopni vytvořit pouze 100 párů. Většinu z nich rozdali v tombole a zbývající vydražili. I ti, kteří si takto drahé boty nemohou dovolit, prý rozbili prasátko, aby si splnili sny.

nike-mag

Komentáře

Sdílet

Comments are closed.