10 NEJDRAŽŠÍCH HOTELOVÝCH POKOJŮ NA SVĚTĚ

0

Někdo vnímá přespání v hotelovém pokoji jen jako nocleh spojený s cestováním. V některých případech může být však i pobyt v hotelu dokonalým zážitkem, obzvláště pokud se jedná o jedny z nejdražších pokojů vůbec. Každý luxusní hotel se rád pyšní nejlepším apartmá, které je určené pro VIP jako jsou celebrity, velvyslanci nebo dokonce hlavy státu. Podíváme se na 10 nejdražších hotelových pokojů na světě a uvedeme si i cenu v korunách za jednu jedinou noc.

Prezidentské apartmá v hotelu Mandarin Oriental – 700 tisíc korun

Prezidentské apartmá v hotelu Mandarin Oriental v Číně má jen 1 ložnici, ale určitě je jedním z největších, nejkrásnější a nejluxusnějších apartmá v Asii.

macau-suite-presidential-suite-living-room-01

Apartmá Shangri-La v hotelu Shangri-La Bosphorus – 750 tisíc korun

Toto apartmá v luxusním istambulském hotelu zahrnuje lázně, vyhřívaný bazén, mramorovou koupelnou, obří televizi a úžasný výhled na Bospor.

shangri-la-hotel-istanbul-vip-concierge

Apartmá Royal Plaza v hotelu Plaza – 750 tisíc korun

Pokud chcete vědět, jak si žijí hlavy státu nebo zámožní podnikatelé, užijte si noc v hotelu Plaza. Součástí luxusního interiéru je klimatizace, vyhřívaná podlaha, fitness centrum a pozlacené příslušenství pokojů.

Royal-Plaza-Suite

Apartmá Villa La Cupola v hotelu Westin Excelsior – 750 tisíc korun

Toto apartmá zabírá páté a šesté podlaží a má celkem 1100 metrů čtverečních. Má sedm teras pro hosty, lze je využít k opalování nebo večírkům. Je zde krásný výhled na celý Řím. K dispozici zde máte soukromý vinný sklípek a mnoho dalšího luxusu.

Villa_La_Cupola

Královské apartmá v St. Regis Saadiyat Island Resort – 875 tisíc korun

St. Regis Saadiyat Island Resort je jedním z nejlepších a nejluxusnějších apartmá na světě a najdeme ho v Abu Dhabi. Zabírá kolosálních 2100 metrů čtverečních. Najdete zde obrovské televizory, lázně, ultra-moderní koupelny, luxusní výbavu a mnoho dalšího.

Royal_Suite_-_St.-Regis-Saadiyat

Penthouse Suite v hotelu Grand Hyatt – 1,05 milionu korun

Toto apartmá najdeme ve francouzském Cannes, v sedmém patře hotelu Grand Hyatt. Nachází se zde prostorné mramorové koupelny, krásné a odborně navržené ložnice a jídelny, a samozřejmě soukromá terasa s úžasným výhledem. Hosté zde mají neomezený přístup k jacuzzi, sauně, pracovním prostorům, kuchyni, minibaru aj.

Grand-Hyatt-Cannes-Hotel-Martinez-Penthouse-Suite

Prezidentské apartmá v Raj Palace Hotel – 1,125 milionu korun

Noc v prezidentském apartmá v hotelu Palace Hotel Raj v Indii jistě bude vynikající zážitek. Nejedná se o jednopodlažní apartmá, pokoj tvoří čtyřpatrová budova se soukromým salonkem, barem, bazény, jacuzzi, společenskými místnostmi aj. Jedná se v podstatě o malý palác, který si můžete pronajmout i na jednu noc.

Presidential-Suite

Warner Penthouse v hotelu Four Seasons – 1,5 milionu korun

Apartmá zdobí unikátní umělecká díla různých umělců z celého světa. Kromě luxusního interiéru je v ceně zahrnuto cestování se šoférem ve voze Rolls-Royce Phantom. Dostanete i osobního sluhu a potěší vás čtyři krásné konzolové skleněné balkony s výhledem na Manhattan.

Four_Seasons_Hotel_New_York_Ty_Warner_Penthouse_2

Royal Penthouse Suite v Hotelu President Wilson – 1,875 milionu korun

Apartmá poskytující panoramatický výhled na Ženevské jezero. Toto apartmá má dvanáct úžasných koupelen, dvě velmi luxusní hlavní ložnice s jacuzzi, 103-palcovou TV, klavír Steinway, soukromé posilovny, neprůstřelná okna a soukromý výtah.

royal-penthouse-suite-president-wilson-hotel-genewa-swiss1

Grand Penthouse v hotelu The Mark – 2,5 milionu korun

Toto apartmá najdeme v manhattanské čtvrti Upper East Side. Toto apartmá rozhodně není místem pro kohokoli, jehož čisté jmění nečiní alespoň několik miliard dolarů. Zahrnuje dvě patra, je zde k dispozici soukromá knihovna, dva bary, zimní zahrada, šest koupelen, velká jídelna, pět ložnic, HD televizory, střešní terasa a krásný výhled na nejznámější stavby Manhattanu.

The-Mark-Hotel

Sdílet

Comments are closed.