10 BLÁZNIVÝCH ZPŮSOBŮ JAK VYDĚLAT PENÍZE

0

Podivní lidé dělají neobvyklé věci. Existují však i tací jedinci, kteří zase tak podivní nejsou. Šílené věci dělají jen z jednoho prostého důvodu – pro peníze. Současná ekonomika ožívá čím dál více a ti, kteří se uchylují ke zcela originálním způsobům výdělku, to jen potvrzují. Zdá se, že je neodradí téměř nic.

Pojďme se společně podívat na žebříček současných světových hitů a třeba se necháte inspirovat.

1. Malba na zadnici

napis_prsaJediné, co musíte udělat, je přesvědčit dostatečné množství lidí, aby si nechali pomalovat své zadky. Následně malby nafotíte a prodáte je na internetu. Astrologická znamení, tváře celebrit, krajinky, vše je „IN“ a zájem je nevídaný. Každý, kdo touží po originálním kousku ve své sbírce umění, bude jistě nadšený.

2. Panenství na prodej

Možná si někteří z vás ještě vybaví příběh 22 leté Natalie Dylan z Ameriky, které prodala své panenství za 3.700.000 dolarů! Faktem je, že některé ženy by se jistě dokázaly živit jen tímto způsobem, nehledě na svědomí … ovšem kde je poptávka, je i nabídka.

3. Profesionální objetí

Hug1Jedná se o velice módní záležitost současnosti. Tento trend je absolutním hitem napříč celým světem, od Tokia přes Londýn, Los Angeles a mnoho dalších měst. Údajně je možné si tímto způsobem vydělat i kolem 360 dolarů za den, ovšem pokud se objímání věnujete na plný úvazek. Student Jacqueline Samuel z New Yorku je skutečný profesionál, který nabízí své „objímací služby“ za cenu 60 dolarů za hodinu. Jeho businessu se natolik dařilo, že musel najmout další pomocníky, aby mohl vůbec pokrýt poptávku. No není krásné vydělat peníze a ještě mít skvělý pocit z toho, že jste udělali dobrý skutek pro ty osamělé duše?


4. Sběr plechovek a lahví

V tomto případě nejde o práci sběrače na plný úvazek, ale princip je téměř stejný. Můžou se z vás jako bonus stát vášniví návštěvníci party všeho druhu. Vždy jde ovšem o to, abyste posbírali co největší množství plechovek a lahví, za jejichž vrácení dostanete peníze. Pokud jste navíc zapálený ekolog, potěšení je dvojnásobné.bottle-collection

5. Prodej vlasů

Je naprosto jasné, že toto není věc, kterou můžete dělat každý den. Ale výdělek je opravdu závratný. Samozřejmě záleží na délce, struktuře a kvalitě vlasů. Internetové stránky jsou plné poptávek tohoto druhu, stačí chvilku hledat. Tento způsobe získání peněz je vhodný především pro ty, kteří potřebují nárazově získat větší obnos.

6. Kameny s přáním

Jistě jste již o něčem podobném slyšeli – krásné kameny a oblázky, na kterých je napsané přání či věnování, prostě úžasný dárek. Nejde ovšem o nic víc než o geniální marketingový tah. Nasbírejte kdekoliv v přírodě hezky vypadající kamínky, popište je zamilovanými hesly nebo čímkoliv, co zaujme, a rozjeli jste skvělý obchod. Co třeba pejskové … každý z psích miláčků by rozhodně měl mít svůj kamínek pro štěstí …

polibek_za_penize7. Líbací stánek

Tyto stánky nabízející polibky za peníze známe již z mnoha charitativních akcí. Co se tentokrát nezaměřit na charitu, ale sami na sebe? Prostě a jednoduše vydělat peníze jen a jen pro sebe. Chcete-li dosáhnout maximálního zisku, nepodceňujte svůj vzhled, ten hraje hlavní roli. Můžete se i stylizovat do některé z komiksových postav nebo známých osobností, fantazii se skutečně meze nekladou.

8. Pronajměte se

Musíte být ovšem jedinečný a něčím vynikat! V USA a v Británii je momentálně velkým hitem najímat si lidi k různým účelům. Můžete je oblékat, můžou vás bavit, být vaším společníkem, postarat se o vaše hosty, recitovat vám básně, jednoduše cokoli vás jen napadne.

9. Prodej dámských kalhotek

Podle serveru Snopes.com je možné koupit použité dámské spodní prádlo za cenu 50 až 100 dolarů! Nejde však o použité spodní prádlo, které má sloužit zvrhlíkům všeho druhu. Jde o prodej prádla konkrétních osob, jejichž fotografie jsou vždy zveřejněny společně s nabídkou. Tento trik má pochopitelně i navýšit cenu. Další podmínkou je, že musí být „použité“ jen do jisté míry.

10. Prodejte celý svůj život

Dobrým příkladem by mohl být Mike Merrill, který zhodnotil svůj život na 100.000 dolarů a nabídl ho k prodeji. Následně dal k dispozici 100.000 akcí v hodnotě jednoho dolaru za kus. Akcionáři, kteří vlastní určitý podíl, mají na oplátku absolutní kontrolu nad jeho životem. Je jen na nich, zda jeho život řídí reálnými kroky či ne. Doposud nechal Mike všechny akcionáře rozhodnout v mnoha svých životních záležitostech – vasektomie, polyfazický spánkový experiment, změna barvy vlasů, koupě nového auta, rozchod s životním partnerem a podobně.

Komentáře

Sdílet

Zanechte odpověď